MENÜKAPAT

Servis Çözümleri

NNG Enerji Saha Hizmetleri, verimli önleyici bakım programları ve gaz türbini bakım hizmetleri geliştirmek ve yürütmek için gaz türbinlerini işleten endüstriyel şirketlerle birlikte çalışır. Gaz türbinleri için önde gelen kurulum, bakım ve revizyon şirketlerinden biri olarak, endüstriyel gaz türbini bakım ihtiyaçlarınızı karşılamak için gerekli niteliklere sahiptir.

 

NNG Enerji, geniş bir coğrafyada ve 7 gün 24 saat müşteri gereksinimlerine yanıt vermek için stratejik olarak konumlandırılmış saha servis uzmanlarına sahiptir. Dahası, saha servis teknisyenlerimiz, tesis operasyonlarında aksama süresini ve kesintiyi en aza indirmek için yetenekli, deneyimli ve donanımlıdır. Olası acil durum ve arızalarda en kısa sürede müdahale edip soruna en uygun ve hızlı çözümü üretirler.

NNG Enerji, periyodik büyük bakım kapsamına ek olarak, çok katmanlı bakım projelerini desteklemek ve yönetmek için de tam zamanlı proje yönetimi sunmaktadır. 

İster yerinde bakım, inceleme, onarım ister revizyon desteğine ihtiyacınız olsun, NNG Enerji Saha Servisleri her zaman, her yerde hızlı ve etkili çözümler sunabilir. 
 

Bizimle Temasta Olun!

Uzman departmanlarımızdan biriyle iletişime geçmek için bu formu doldurabilirsiniz